Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uprościć prace ogrodnicze na dużych obszarach? Jeśli tak, to zestaw ciągnika jednoosiowego TUR GT1100F-6 z doczepianą glebogryzarką modelu RT może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Obecnie dostępny za jedyne 8998,00 zł z VAT, a wcześniej w niższej cenie 8899,00 zł przez ostatnie 30 dni, ten profesjonalny zestaw jest doskonałą inwestycją dla każdego prowadzącego prace usługowe lub posiadającego obszerny ogródek.

Dlaczego TUR GT1100F-6 to świetny wybór?
1. Mocny silnik i minimalna strata mocy
Zasilany jednocylindrowym, górnozaworowym silnikiem o mocy 13 KM i pojemności 389 cm3, TUR GT1100F-6 oferuje minimalną stratę mocy do 2%. Bezpośredni napęd z silnika do skrzyni biegów gwarantuje trwałość i niskie zużycie paliwa.

2. Większa skrzynia biegów
Zaletą tego modelu jest 4 biegi do przodu (w tym dwa polowe i dwa transportowe) oraz 2 biegi do tyłu, co pozwala dostosować prędkość do różnych rodzajów prac.

3. Dyferencjał ułatwiający skręcanie
Innowacyjny dyferencjał eliminuje problemy z siłą podczas skrętu, zapewniając łatwość manewrowania. Teraz skręcanie staje się prostsze i bardziej precyzyjne.

4. Wałek WOM i udoskonalone sprzęgło
Wyposażony w wałek odbioru mocy (WOM), TUR GT1100F-6 umożliwia korzystanie z różnych narzędzi podłączanych do ciągnika. Sprzęgło tarczowe w kąpieli olejowej z tarczami Cermetallic zapewnia płynną pracę bez szarpania.

5. Glebogryzarka modelu RT z regulacją kierownicy i wysoką prędkością noży
Zestaw obejmuje glebogryzarkę modelu RT, która podłączana jest z tyłu i zasilana od WOM. Regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach oraz wysoka prędkość noży sprawiają, że praca staje się efektywna i komfortowa.

6. Silnik z łatwym rozruchem i części odporne na zużycie
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, silnik TUR GT1100F-6 cechuje łatwy rozruch nawet zimą. Wytrzymała powłoka Stellitet oraz inne odpornie na zużycie elementy sprawiają, że maszyna utrzymuje wydajność przez długi czas.

Profesjonalny zestaw glebogryzarki TUR GT1100F-6 – Nowa jakość w pracach ogrodniczych