W sklepie dostępna jest nowa propozycja dla posiadaczy ciągników jednoosiowych – Glebogryzarka TUR Weima Greenso. To urządzenie, które wzbogaci Twoje narzędziowe zaplecze ogrodowe, zapewniając efektywne przekopywanie i przygotowanie gleby do uprawy warzyw, kwiatów, krzewów czy trawników. Sprawdźmy, co to za maszyna i jakie ma cechy.

Dane techniczne:
Waga: 40 kg
Wymiary: 550 x 720 x 450 mm
Liczba sekcji: 6 szt.
Ilość noży przypadająca na sekcję: 4 i 2 szt.
Prędkość pracy: na biegu wolnym
Napęd: WOM
Szerokość glebogryzarki: 650 mm
Max. głębokość glebogryzarki: 200 mm
Funkcje i Zalety:
Ostrza do precyzyjnej pracy: Glebogryzarka wyposażona jest w zestaw 12 ostrzy zamocowanych na dwóch wałach. Ruch obrotowy tych ostrzy penetruje glebę, skutecznie ją rozluźniając.

Uniwersalne zastosowanie: Doskonale zastępuje kultywator, pomagając w przygotowywaniu gleby pod różnego rodzaju uprawy. Bez względu na to, czy pracujesz w ogrodzie warzywnym, kwiaciarni, przy krzewach czy na trawniku, glebogryzarka Greenso spełni swoje zadanie.

Skuteczność w rolnictwie i ogrodnictwie: Dzięki możliwości przekopywania i rozdrabniania gleby, glebogryzarka wspomaga lepszy wzrost roślin, eliminuje chwasty i poprawia strukturę gleby, co wpływa na większe plony.

Praktyczne Informacje:
Szybka dostępność: Produkt jest dostępny od ręki, co oznacza, że możesz zacząć korzystać z niego natychmiast po zakupie.

Cena: Warto zauważyć, że cena wynosi 2399,00 zł z VAT, co stanowi korzystną propozycję w kategorii glebogryzarek.

Podsumowanie:
Glebogryzarka TUR Weima Greenso to doskonałe narzędzie dla każdego ogrodnika, który ceni efektywność i uniwersalność w pracy glebą. Dzięki tej maszynie, przygotowanie terenu pod uprawę staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Nie czekaj, dodaj Glebogryzarkę TUR Weima Greenso do swojego koszyka i ciesz się lepszymi plonami w swoim ogrodzie!

Glebogryzarka TUR Weima Greenso do Ciągników Jednoosiowych – Doskonałe Narzędzie dla Ogrodników