Marzysz o pięknym i zadbanym ogrodzie, który stanie się oazą spokoju i relaksu po całym dniu pracy? Czy jednak brak Ci czasu lub odpowiednich narzędzi, by zrealizować swoje ogrodowe marzenia? Nie martw się! MTR – Mała Technika Rolnicza to Twoje rozwiązanie. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi przygotowawcze pod założenie rabat, ogródków warzywnych oraz trawników, dzięki którym Twój ogród stanie się wymarzonym miejscem odpoczynku.

Współpraca z nami oznacza korzyści na każdym kroku. Nasz doświadczony zespół specjalistów nie tylko pomoże Ci w wyborze odpowiednich roślin i projektowaniu ogrodu, ale także zadba o jego fachową realizację. Niezależnie od tego, czy planujesz nowy projekt ogrodu od podstaw, czy też chcesz odświeżyć istniejącą przestrzeń, jesteśmy tu, by spełnić Twoje oczekiwania.

Dzięki naszej fachowej pomocy, Twój ogród nie tylko nabierze estetycznego wyglądu, ale również będzie funkcjonalny i łatwy w pielęgnacji. Nasze usługi obejmują nie tylko założenie rabat czy trawników, ale także doradztwo w doborze odpowiednich roślin, pielęgnację zieleni oraz kompleksowe projektowanie ogrodów.

Pozwól nam spełnić Twoje ogrodowe marzenia, zapewniając Ci nie tylko piękny, ale także funkcjonalny ogród, który będzie odzwierciedleniem Twojego stylu życia i osobowości. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. MTR – Mała Technika Rolnicza – Twoje ogrodowe marzenia stają się rzeczywistością!

Na wyposażeniu naszej firmy znajdziesz sprzęt najwyższej jakości, który pozwoli nam zrealizować Twoje ogrodowe projekty z precyzją i dokładnością. Oto tylko kilka z narzędzi, które mamy do dyspozycji:

  • Mini traktor o mocy 18 KM z możliwością podłączenia różnorodnych osprzętów, takich jak glebogryzarka współbieżna o szerokości 120 cm lub kosiarka bijakowa o szerokości 115 cm.
  • Ciągnik jednoosiowy o mocy 8 KM z możliwością podłączenia glebogryzarki o szerokości 120 cm, idealny do prac w mniejszych przestrzeniach.
  • Różnorodne kosiarki: rotacyjne, pielęgnacyjne, które zagwarantują Twojemu trawnikowi idealny wygląd.
  • Kosy spalinowe – idealne do precyzyjnego koszenia trudno dostępnych miejsc.

Co więcej, w ramach naszych usług oferujemy DARMOWĄ wycenę w odległości do 20 km od siedziby naszej firmy. To doskonała okazja, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i dostosować nasze działania do Twoich oczekiwań.

Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu: +48 512 838 923 i umów się na spotkanie. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością pomoże Ci w realizacji Twoich ogrodowych marzeń. MTR – Mała Technika Rolnicza – Twój ogród w najlepszych rękach!

Usługi MTR – Mała Technika Rolnicza – Twoje Ogródki w Najlepszych Rękach